Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Żurawica
Menu góra
Strona startowa RADA GMINY VIII KADENCJI
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „RADA GMINY VIII KADENCJI, bieżące, menu 308 - BIP - Urząd Gminy Żurawica”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

RADA GMINY VIII KADENCJI

RADA GMINY VIII KADENCJI

RADA GMINY ŻURAWICA VIII KADENCJI NA LATA 2018 - 2022


Przewodniczący Rady Gminy Żurawica
Maciej Gałuszka - Okręg wyborczy Żurawica
Wiceprzewodniczący Rady Gminy Żurawica
Janusz Rabka - Okręg wyborczy Żurawica
Radny
Józef Pukajło- Okręg wyborczy Bolestraszyce
Radny
Ryszard Wojtowicz - Okręg wyborczy Batycze
Radna
Ewa Jakubiec - Okręg wyborczy Bolestraszyce
Radny
Jacek Antosyk - Okręg wyborczy Buszkowice
Radny
Dorota Becker - Okręg wyborczy Buszkowiczki
Radny
Dariusz Klepak - Okręg wyborczy Kosienice
Radny
Józef Chomina - Okręg wyborczy Orzechowce
Radny
Krzysztof Jaroch - Okręg wyborczy Wyszatyce
Radny
Witold Zając - Okręg wyborczy Wyszatyce
Radny
Krystian Balicki - Okręg wyborczy Maćkowice
Radny
Marek Jaremczuk - Okręg wyborczy Żurawica
Radny
Zdzisław Chytła - Okręg wyborczy Żurawica
Radny
Witold Beer - Okręg wyborczy Żurawica
Stałe komisje działające przy Radzie Gminy:

Komisja Rewizyjna:

Przewodniczący komisji - Józef Pukajło
Członkowie:
Zdzisław Chytła
Krystain Balicki
Witold Beer
Dariusz Klepak

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

Przewodniczący komisji - Witold Zając
Członkowie:
Ewa Jakubiec
Witold Beer
 
Komisja Finansów, Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa:

Przewodniczący komisji - Zdzisław Chytła
Członkowie:
Dariusz Klepak
Krystian Balicki
Ryszard Wojtowicz
Janusz Rabka
Marek Jaremczuk
Jacek Antosyk
Dorota Becker
Ewa Jakubiec
Witold Zając
Józef Chomina

Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych:

Przewodniczący komisji - Janusz Rabka
Członkowie:
Dorota Becker
Jacek Antosyk
Józef Pukajło
Krzysztof Jaroch
 

Metryka

sporządzono
2018-11-23 przez
udostępniono
2018-11-23 00:00 przez Tomasz Szeleszczuk
zmodyfikowano
2019-04-12 12:46 przez Szeleszczuk Tomasz
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
1982
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.